Sparing: Przegrana Młodej Jagiellonii z Dębem Dąbrowa B.

0 1

W dniu wczorajszym podopieczni Wojciecha Kobeszki przegrali z Dębem Dąbrowa Białostocka 0:2. Obie bramki zdobył Michał Fidziukiewicz.

Pierwszą bramkę białostoczanie stracili w 8. minucie. Jej autorem okazał się wychowanek MOSP Jagiellonii Białystok, Michał Fidziukiewicz. Ten sam zawodnik w 40. minucie meczu ponownie pokonał bramkarza Młodej Jagiellonii, Piotra Lipkę.

Młodych Jagiellończyków czeka jeszcze jeden sparing. Rywalem będzie Olimpia Zambrów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 sierpnia.

Dąb Dąbrowa Białostocka – Jagiellonia Białystok ME 2:0 (2:0)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 8′, 40′

Jagiellonia Białystok (ME): Lipka – Butkiewicz (79. Harasimowicz), Soczyński (79. Kurcewicz), Szóskto (75. Waszkiewicz), Józefiak – Murawski (46. Jastrzębski), Kosiński (46. Kucharzewski, 55. Drażba), Kądzior, (70. Malinowski), Grudziński (70. Wyrzykowski) – Mackiewicz (75. Budzyński), Zapolnik (45. Prusinowski).

źródło: Jagiellonia SSA